© 2006 Peter Rackovský - autor komentářů; Roman Laube - autor webu

Okresní Nohejbalový Svaz

Kutná Hora - Kolín

Velký obrat v Čelákovicích

Velké drama přineslo úvodní utkání čtvrtfinálové série, kdy rezerva Čelákovic hostila jako úspěšnější tým základní části družstvo Šacungu/ Zvánovic. Po úvodních zápasech dvojic byl stav vyrovnaný 1:1. Následně se hostujícímu týmu podařilo zvítězit bez ztráty setu v obou zápasech trojic a čtvrtý bod přidal rovněž bez ztráty setu v zápase singlu. Stav utkání byl 1:4. Navíc domácí tým byl ještě blíže k prohře, když první set křížových trojic lehce prohrál 4:10. Kritický okamžik čelákovické hráče neuvěřitelně nakopl, a naopak hosté od této chvíle totálně propadli. Ve zbytku utkání vyhráli domácí všech osm setů a zázračně dokonali velký obrat. K postupu jsou tak o něco blíže právě Čelákovice, i když vše je otevřené a do odvety není bez šance ani tým z benešovska.

Krajský přebor - 1. čtvrtfinále:

TJ Spartak Čelákovice B - SK Šacung Benešov/Zvánovice 5:4 (sety 11:9, míče 174:162) Stav série 1:0